Bälten och bälteshållare för 3M™ Fläktassisterade andningsskydd är vårt sortiment av bärselar utformade för användning tillsammans med 3M™ Fläktassisterade andningsskydd
Med vårt sortiment av bälten och bälteshållare kan du enkelt bära 3M™ Fläktassisterade andningsskydd. Våra midjebälten fästes runt användaren för ett bekvämt och stabilt sätt att bära fläktenheten.
Tack för din förfrågan. Informationen du lämnar på detta formulär kommer att användas för att svara på din förfrågan antingen via e-post eller telefon. Förfrågan besvaras av en 3M-representant alternativt av en av våra auktoriserade affärspartners, med vilka vi kan komma att dela din personliga information i enlighet med 3M:s sekretesspolicy.
Vi har fått ditt meddelande och tittar nu på din förfrågan
En av våra representanter kommer att kontakta dig via telefon eller e-post