3M™ Underläggsplattor med centreringspinne används tillsammans med Scotch-Brite™-ytkonditioneringsrondeller. Våra stödplattor stör inte arbetsytan.
Centrera Scotch-Brite™-ytkonditioneringsrondeller snabbt och enkelt med 3M™-underläggsplattor med centreringspinne. Våra stödplattor gör att rondellerna kan användas i en normal vinkel. De stör inte arbetsytan och ser till att det går snabbare att centrera rondellerna.
Tack för din förfrågan. Informationen du lämnar på detta formulär kommer att användas för att svara på din förfrågan antingen via e-post eller telefon. Förfrågan besvaras av en 3M-representant alternativt av en av våra auktoriserade affärspartners, med vilka vi kan komma att dela din personliga information i enlighet med 3M:s sekretesspolicy.
Vi har fått ditt meddelande och tittar nu på din förfrågan
En av våra representanter kommer att kontakta dig via telefon eller e-post